تبلیغات
ســــدرة المنتـــ♡ــهی - دیگر این تفکر در دایره تفکر تشیع نمی گنجد
جستجو
فهرست تاریخی
نویسندگان
صفحات جانبی
دوستان
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسان :

کد ِکج شدَنِ تَصآویر

کداهنگ برای وبلاگ

دریافت کد پیغام خوش آمدگویی

دانلود آهنگ جدیدســــدرة المنتـــ♡ــهی
والله ان قطعتموا یمینی انی احامی ابدا عن دینی
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 28 خرداد 1396 توسط فاطمه بانــــــو | دیدگاه شما ()

آقای روحانی آیا به تبعات سخنان خود فکر میکنید یا نه؟!

آقای روحانی در سخنانی دست به تحریف مبانی تشیع زده اند!
ایشان در جمع تعدادی از اساتید دانشگاه گفتند :
امیرالمومنین مبنای ولایت و حکومت را نظر و انتخاب مردم میداند.

این حرف، تبعاتی دارد که بعید است جناب روحانی به آنها پایبند باشند، چراکه اعتقاد به آنها از دایره اعتقادات تشیع خارج است!

 اگر مبنای حکومت، رأی مردم است پس حضرت زهراء سلام الله علیها نباید از انصار و مهاجرین درخواست میکردند که از امیرالمؤمنین علیه السلام تبعیت کنند چرا که تحمیل نظر خود بر مردم است!
اگر مبنای حکومت، رأی مردم است چرا ابی عبدالله الحسین علیه السلام قیام کردند؟ این تفسیر شما از دین، تأیید حرف یزید بن معاویه مبنی بر خارجی خواندن اهلبیت در جریان کربلاء می باشد!
 آقای روحانی، تبعه حرف شما مشروعیت خلافت خلفاست و غصب خلافت معنا ندارد!

 جناب رئیس، در صورتیکه مبانی اعتقادی شما را بپذیریم دیگر بین تشیع و اهل تسنن اختلافی در مبانی، باقی نمیماند و دیگر تشیع معنا ندارد چرا که این اعتقاد، همان اعتقاد اهل سنت است!
با این بیان شما اعتقاد به شهادت اهلبیت علیهم السلام، معنا ندارد و اقدام ایشان العیاذ بالله نوعی قتل نفس -خودکشی- محسوب می شود چرا که حرکت در مسیر حق و طلب حق نمیباشد!

 نقش مردم در حکومت، مقبولیت بخشیدن به حاکم است و امیرالمومنین علیه السلام بدون انتخاب مردم نیز حاکم آنهاست ولی مردم او را انتخاب نکردند همچنانکه حضرت امام خمینی رحمةالله علیه قبل از 22 بهمن 57 شرایط رهبری و حکومت را داشتند و تنها مردم به ایشان مقبولیت بخشیده و به او فرصت حکومت دادند نه مشروعیت حکومت!
بنابراین مبنای مشروعیت ولایت و حکومت، رأی و نظر مردم نیست.

 ما خیلی بعید میدانیم شما اعتقاد خود را ابراز کرده باشید چراکه اگر این حرف شما، اعتقاد شما باشد، دیگر این تفکر در دایره تفکر تشیع نمیگنجد!
ما شما را شیعه میدانیم و منتظریم هرچه زودتر نسبت به این سخن خود توبه کرده و علنا و با حضور رسانه ها از این حرف تبری بجویید!
بیش از این اجازه ندهید تا دشمنان قسم خورده و در کمین نشسته، اعتقادات شیعه را با بهانه هایی که شما در اختیار آنها قرار میدهید به بازی گرفته و با آن مقابله کنند!